Fellne Orgjinale S Line per Audi

Çmimi: 570 €
Fellne Orgjinale S Line per Audi

Detajet

Postuar
21 mars 11:15
Kategoria
Automjete > Autopjese dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

Fellne S Line Orgjinale per Audi A5 A6 A7 A8 Q3 Q5
Goma 255/40/19. Qmimi 570euro.
📞045/655/020. Prishtinë


Shpallje te ngjashme