Fellne Orgjinale per Audi Q5 Q7 Q8 A5 A6 A7 A8

Çmimi: 950 €
Fellne Orgjinale per Audi Q5 Q7 Q8 A5 A6 A7 A8

Detajet

Postuar
19 mars 10:55
Kategoria
Automjete > Autopjese dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

Fellne Orgjinale per Q5,Q7,Q8 A5 A6 A7 A8
Goma Continental 255/50/20 thuajse te reja
Qmimi fiks 950euro. Mundesi. Ndrrimi
📞045/655/020. Prishtinë


Shpallje te ngjashme