Fellne Orgjinale per Mercedes

Çmimi: 320 €
Fellne Orgjinale per Mercedes

Detajet

Postuar
9 mars 11:52
Kategoria
Automjete > Autopjese dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

Fellne Orgjinale per Mercedes C E klass
Goma thuajse te reja Michelin 205/60/16
Qmimi 320euro. Mundesi ndrrimi
📞045/655/020. Prishtinë


Shpallje te ngjashme