Fellne Orgjinale per Vw

Çmimi: 340 €
Fellne Orgjinale per Vw

Detajet

Postuar
19 mars 13:36
Kategoria
Automjete > Autopjese dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

Fellne orgjinale Vw Golf 7,6,5 Pasat Touran Cady
Goma M+S 205/55/16. Qmimi fiks 340euro
📞045/655/020. Prishtinē


Shpallje te ngjashme