Fellne ROTOR 19 coll per audi A4 A5 A6 A8

Çmimi: 550 €
Fellne ROTOR 19 coll per audi A4 A5 A6 A8

Detajet

Postuar
30 mars 19:40
Kategoria
Automjete > Autopjese dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

Shiten fellne ROTOR 19 me goma pirelli ne gjendje perfekte 255/40/19


Shpallje te ngjashme