Fellne goma Ndrrohen

Çmimi: 390 €
Fellne goma Ndrrohen

Detajet

Postuar
29 mars 19:28
Kategoria
Automjete > Autopjese dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

Shiten Ndrrohen Fellnet 18 Originall Bmw me
Goma vetem nje sezon perdorne nuk dridhin pa gridha ndrrim me fellne vetem per Bmw E60 flm per mirkuptim.


Shpallje te ngjashme