Fellne me Goma 225/45/17 2019 Golf Passat Touran

Çmimi: 450 €
Fellne me Goma 225/45/17 2019 Golf Passat Touran

Detajet

Postuar
13 shtator 21:27
Kategoria
Automjete > Autopjese dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

Bajme ne Golf 5,6,7 Passat Touran caddy skoda Seat


Shpallje te ngjashme