Fellne me Goma MICHELIN per BMW X3

Çmimi: 200 €
Fellne me Goma MICHELIN per BMW X3

Detajet

Postuar
19 mars 17:26
Kategoria
Automjete > Autopjese dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

Fellne me Goma MICHELIN per BMW X3
235/55/17

043 997 999


Shpallje te ngjashme