Fluturime Stuttgart - Prishtinë me Çmimet me te lira!
Rezervo tani!

Fellne megoma per Tiguan

Çmimi: Me Marrveshje
Fellne megoma per Tiguan

Detajet

Postuar
17 prill 22:12
Kategoria
Automjete > Autopjese dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

Fellne orgjinale per Vw Tiguan
Goma michelin 235/50/17
Qmimi 720euro. Mundesi ndrrimi
📞045/655/020. Prishtinë


Shpallje te ngjashme