Fluturime Prishtinë - Stuttgart me Çmimet me te lira!
Rezervo tani!

Fellne orgjinale Vw Golf 5 6 7 Pasat touran Cady

Çmimi: 225 €
Fellne orgjinale Vw Golf 5 6 7 Pasat touran Cady

Detajet

Postuar
26 prill 20:38
Kategoria
Automjete > Autopjese dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

Fellne 16coll orgjinale
Jane per Tiguan Golf 5,6,7 Passat Touran Caddy
Qmimi 220 fiks
📞045/655/020. Prishtinë


Shpallje te ngjashme