Fellne orgjinale per AUDI

Çmimi: Me Marrveshje
Fellne orgjinale per AUDI

Detajet

Postuar
25 maj 17:25
Kategoria
Automjete > Autopjese dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

Fellne orgjinale per Audi A5 A6 A7 A8
Goma te veres 255/40/19
Fellnet skan thuajse asnje grrith jane te vitit 2016
Qmimi 740euro. Mundesi ndrrimi
📞045/655/020. Prishtinë


Shpallje te ngjashme