Fellne orgjinale per Audi

Çmimi: 340 €
Fellne orgjinale per Audi

Detajet

Postuar
19 mars 10:55
Kategoria
Automjete > Autopjese dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

Fellne Orgjinale per Audi A3 A4 A5 A6
Goma vere 235/45/17
Qmimi fiks 340euro. Mundesi ndrrimi
📞045/655/020. Prishtinë


Shpallje te ngjashme