Fluturime Stuttgart - Prishtinë me Çmimet me te lira!
Rezervo tani!

Fellne orgjinale per Audi A6 A7 A8

Çmimi: Me Marrveshje
Fellne orgjinale per Audi A6 A7 A8

Detajet

Postuar
26 maj 14:33
Kategoria
Automjete > Autopjese dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

Fellne orgjinale per Audi A6 A7 A8
Goma te veres Pirelli 255/45/19
Qmimi 570euro. Mundesi ndrrimi
📞045/655/020. Prishtinë


Shpallje te ngjashme