Fluturime Prishtinë - Stuttgart me Çmimet me te lira!
Rezervo tani!

Fellne orgjinale per Mercedes vw

Çmimi: 210 €
Fellne orgjinale per Mercedes vw

Detajet

Postuar
6 maj 13:32
Kategoria
Automjete > Autopjese dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

Fellne orgjinale 16coll
Mercedes A B C E klass
Vw Golf5,6,7 Passat Touran Caddy
Qmimi fiks 210 euro
📞045/655/020. Prishtinë


Shpallje te ngjashme