Fluturime Düsseldorf - Prishtinë me Çmimet me te lira!
Rezervo tani!

Fellne orgjinale per Vw Audi

Çmimi: 280 €
Fellne orgjinale per Vw Audi

Detajet

Postuar
6 maj 15:22
Kategoria
Automjete > Autopjese dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

Fellne orgjinale megoma 205/55/16
Golf 5,6,7 Passat Touran Caddy
Audi a3 a4 a6
Qmimi 280euro. Mundesi ndrrimi
📞045/655/020. Prishtinë


Shpallje te ngjashme