Fellne per BMW 18 style 192

Çmimi: 450 €
Fellne per BMW 18 style 192

Detajet

Postuar
16 mars 23:54
Kategoria
Automjete > Autopjese dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

Fellne style 192 M per BMW 1 3 x1 x3
8x18 et 44 Perpara
9x18 et 51 Pas
5x120 72.6


Shpallje te ngjashme