Fluturime Prishtinë - Stuttgart me Çmimet me te lira!
Rezervo tani!

Fellne per Mercedes B C E S klass

Çmimi: Me Marrveshje
Fellne per Mercedes B C E S klass

Detajet

Postuar
24 maj 12:29
Kategoria
Automjete > Autopjese dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

Fellne 18coll AMG
B,C,E,S klass
2x8.0coll dhe 2x9.0coll
Mundesi ndrrimi
📞045/655/020. Prishtinë


Shpallje te ngjashme