G Klas

Çmimi: Me Marrveshje
G Klas

Detajet

Postuar
1 prill 00:17
Kategoria
Automjete > Autopjese dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

Shiten pjese per G Klas:
2 krillat e para te reja pa perdor 400
2 Krillat e prapme te reja pa perdor 200
2Shtopat, 4 treguesit Koplet me mbrojtese dhe shenje 700€
Fellnet pa goma 400€


Shpallje te ngjashme