Gepek per vetur THULE Polar 500

Çmimi: 350 €
Gepek per vetur THULE Polar 500

Detajet

Postuar
31 mars 20:38
Kategoria
Automjete > Autopjese dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

Shes gepekin te modelit THULE Polar 500, i cili shfrytzohet per te gjitha veturat apo kombit ,vlen te ceket sipas parametrav ky gepek deri ne 120 km nuk nihet mbi vetur per shkakte aerodinamikes se tij. gepeku ka keto masa 220x50x50.vlen te ceket se është shum i ruajtur dhe nuk ka asnje demtim dhe ka dy pal qelsa.


Shpallje te ngjashme