Golf 3

Çmimi: 99 €
Golf 3

Detajet

Postuar
1 prill 22:37
Kategoria
Automjete > Autopjese dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

Shes dritat e golf 3 sportlup originall HELLA me Plus mrena dhe njana pak r krist dje mbrojtset permi veq e djathta e ka


Shpallje te ngjashme