Goma 225 55 17

Çmimi: 95 €
Goma 225 55 17

Detajet

Postuar
31 mars 18:30
Kategoria
Automjete > Autopjese dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

Shes goma 225 55 17 viti 2015 Bridgestone te ardhura nga zvicra 044656060 jan renofllesh te forta


Shpallje te ngjashme