Goma 235/65-R-16 C per transportera Continental

Çmimi: 250 €
Goma 235/65-R-16 C per transportera Continental

Detajet

Postuar
1 prill 23:19
Kategoria
Automjete > Autopjese dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

Shes 4 Guma me C per Krafter Sprinter etj 235/65-16 të Verës Continental shum te mira . Tel dhe Viber 049258891 +38349258891 TAG TAG TAG TAG.fellne fellna fellga fellge felge felne felna bandash bandasha disqe skoda shkoda goma guma mercedes bmw audi opel fiat fort golf passat Peugeot citroen lancia renault kia jeep hyundai 258891


Shpallje te ngjashme