Goma me Bandash per Opel

Çmimi: 180 €
Goma me Bandash per Opel

Detajet

Postuar
1 mars 14:57
Kategoria
Automjete > Autopjese dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

Shiten 3 goma me 4 Bandash te veres per Opel. Nr i gomave eshte 185.55.15


Shpallje te ngjashme