Goma ne shitje

Çmimi: Me Marrveshje
Goma ne shitje

Detajet

Postuar
7 maj 12:49
Kategoria
Automjete > Autopjese dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

Shiten 3 pare goma 195.65.15, Pirelli te ardhura nga suedia


Shpallje te ngjashme