Goma te Dimrit Baj ndrrim me Goma

Çmimi: 30 €
Goma te Dimrit Baj ndrrim me Goma

Detajet

Postuar
12 janar 19:24
Kategoria
Automjete > Autopjese dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

2 Goma te Dimrit me bandsh 175/65 R14 shum te tuajtura i ndrroj me Goma 185/65/15 ose shiten

Shiten 4 copa rrotkapme te reja ne llastik, çmimi komplet per te katertat eshte 20 euro .


Shpallje te ngjashme