Goma te dimrit 195/65/15 golf 4

Çmimi: Me Marrveshje
Goma te dimrit 195/65/15 golf 4

Detajet

Postuar
2 mars 00:17
Kategoria
Automjete > Autopjese dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

Shes goma te dimrit per golf 4 Michelin 195/65/15 sapo te ardhur nga gjermonia 044297776 049204334


Shpallje te ngjashme