Goma te dimrit 255/55/19 Pirelli

Çmimi: Me Marrveshje
Goma te dimrit 255/55/19 Pirelli

Detajet

Postuar
12 nëntor 10:13
Kategoria
Automjete > Autopjese dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

AutoPjesePR


Shpallje te ngjashme