Guma 215. 55 17

Çmimi: 220 €
Guma 215. 55 17

Detajet

Postuar
21 janar 13:26
Kategoria
Automjete > Autopjese dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

Shiten gumat 215 55 17. Viti 2016

Te ardhur nga gjermani

045 222 065.


Shpallje te ngjashme