KEMI TE GJITHA LLOJET E GOMAVE,KUKAVE,FELLNEVE

Çmimi: Me Marrveshje
KEMI TE GJITHA LLOJET E GOMAVE,KUKAVE,FELLNEVE

Detajet

Postuar
31 mars 23:46
Kategoria
Automjete > Autopjese dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

Fllne
Goma
Goma rezerva
Kuka
Ndima t para
Zingjir t rrotve
Tel:049144371


Shpallje te ngjashme