Kerkoj me ble fellne 19 ose 20 per Mercedes

Çmimi: 200 €
Kerkoj me ble fellne 19 ose 20 per Mercedes

Detajet

Postuar
15 prill 17:45
Kategoria
Automjete > Autopjese dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

Kerkoj me ble fellne 19 ose 20 per Mercedes, duhet te jene tmramat mat gjona se tparat
Cmimi te jete i volitshem

Kontakto ne viber +38349181881


Shpallje te ngjashme