LCD display per BMW E38 E39 E46 E53 X5 X3

Çmimi: 65 €
LCD display per BMW E38 E39 E46 E53 X5 X3

Detajet

Postuar
31 mars 00:03
Kategoria
Automjete > Autopjese dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

LCD display (EKRAN) SHARP per BMW: E38 E39 E46 E53 X5 X3 etj.
LQ065T9BR51U
LQ065T9BR52U
LQ065T9BR54U

*Nuk osht komlet Radio dmth veq ekrani i mbrendhem.


Shpallje te ngjashme