LED Lamp Lights White T10 168 501 W5W 6000K

Çmimi: 5 €
LED Lamp Lights White T10 168 501 W5W  6000K

Detajet

Postuar
25 shkurt 18:04
Kategoria
Automjete > Autopjese dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

2 COPA - LED Lamp Lights White T10 168 501 W5W 12V - 24V 6000K

Interface Type: T10 (W5W/194)
Lumens: 3200Lm
Wattage: 5w
Available Voltage: DC9V~16V
Replace: T10 168 194 W5W


Shpallje te ngjashme