Paisje per VW usb sd-card aux

Çmimi: 65 €
Paisje  per VW  usb sd-card  aux

Detajet

Postuar
12 nëntor 12:42
Kategoria
Automjete > Autopjese dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

Kjo paisje montohet ne te gjitha radiot e vw
Nga viti 99 - 2015
Usb sd-card aux
Yatour

049 765454
044 765454


Shpallje te ngjashme