Phone holder air vent mount GPS car mobile phone h

Çmimi: 6 €
Phone holder air vent mount GPS car mobile phone h

Detajet

Postuar
25 qershor 10:42
Kategoria
Automjete > Autopjese dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

Phone holder air vent mount GPS car mobile phone holder for iPhone X 7 6s plus Samsung S8 360 adjustable

For iphone samsung huawei xiaomi, MEIZU,LG,Xiaomi,APPLE,TZY,ZTE,Nokia,Sony,Motorola,Other,Blackberry,HTC,Huawei,Lenovo,Universal,Samsung, Android Devices Type C USB Cable LED Charging Cable Phones Data Sync Cable 1.2M for Samsung Huawei Xiaomi, Panasonic,Nokia,Blackberry,LG Samsung S5 S6 S7 S8 Note Edge ZUK Z1 Z2, Oneplus , Google Nexus, Xiaomi Charger,Huawei ,Sony Charger, Samsung Galxy S8/S8+/S7/S6/Edge, Samsung Galaxy S8 S8 Plus S9 S7 S6 S7 Edge, Meizu, LG, TZY, ZTE, Nokia, SONY, Xiami mi 8 mi8 Se 5 5s 6 Max 2 For LG G5, Apple MacBook (12-inch, 2015), Google ChromeBook Pixel (2015), Nokia N1 Tablet, OnePlus 2 3 3T 4 5 5T 6 6T 7 7PRO, Nexus 5X, Nexus 6P, Xiaomi 5, LG G5 ,Samsung Galaxy S8,HTC 10.

Per me shume kontakt ose viber: 046181215
Gjitha Produktet: Http://j.mp/MerrJep


Shpallje te ngjashme