Pompa e naftës për VW Passat cc 2.0 tdi

Çmimi: 180 €
Pompa e naftës për VW Passat cc 2.0 tdi

Detajet

Postuar
31 mars 09:19
Kategoria
Automjete > Autopjese dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

Pompa e naftës për VW Passat cc 2.0 tdi

Te gjitha pjeset tona janë të testuara.

Albakos Autopjesë SH.P.K. gjendet në Prishtinë dhe në fshatin Lubozhdë në mes Istogut dhe fshatit Vrellë .
Produktet tona mund ti gjeni në Prishtinë ose në Istog.

Kontakti në Viber: +38349109109
Email: [email protected]


Shpallje te ngjashme