Radio per opel

Çmimi: 60 €
Radio per opel

Detajet

Postuar
29 mars 22:00
Kategoria
Automjete > Autopjese dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

Shes radion per opel vectra c ne gjendje te rregullt bon dhe per opela tjeter si psh opel signum , opel astra ,etj qmimi 60€ Arsya pse e shes esht se nuk me duhet mo.


Shpallje te ngjashme