SHES 4 BANDASH PER BMW 16COLL SHUM TMIR

Çmimi: 95 €
SHES 4 BANDASH PER BMW 16COLL SHUM TMIR

Detajet

Postuar
31 mars 20:28
Kategoria
Automjete > Autopjese dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

SHES BANDASH PER BMW 16COL
qmimi 95ero per tkatrit
Nese i keni goma mund ti muntoni dhe balanconi n kete qmim AUTO GOMA HETA...prishtin
+37745207664 viber$


Shpallje te ngjashme