SHITEN Fellnet 15

Çmimi: 55 €
SHITEN Fellnet 15

Detajet

Postuar
31 mars 10:37
Kategoria
Automjete > Autopjese dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

SHITEN Fellnet + Goma 15. I kom pas ne mercedes 190


Shpallje te ngjashme