Set rrypi dhembezore per VW

Çmimi: 90 €
Set rrypi dhembezore per VW

Detajet

Postuar
16 janar 10:04
Kategoria
Automjete > Autopjese dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

Shitet rrypi dhembezore (Firma Continental) komplet me shpanera (Firma Autolog)per VW me motorr 1.6 TDI ose 2.0 TDI (me rrype te gjere), i ardhur nga Gjermania (prodhim gjerman).
Arsyeja e shitjes: nuk ka qene i pershtatshem per motorrin tim


Shpallje te ngjashme