Shes 3 goma per gjipa ne gjendje te mir P225/75R16

Çmimi: 60 €
Shes 3 goma per gjipa ne gjendje te mir P225/75R16

Detajet

Postuar
31 mars 10:26
Kategoria
Automjete > Autopjese dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

Shes 3 goma per gjipa ne gjendje te mir pa fellne P225/75R16


Shpallje te ngjashme