Shes 4 goma 225 -65 -17 +235 -60 -17

Çmimi: 85 €
Shes 4 goma 225 -65 -17 +235 -60 -17

Detajet

Postuar
29 mars 22:02
Kategoria
Automjete > Autopjese dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

Gomat jan shum te rujtne dy jan kontinental dy kuman jan per gjypa lmel etj dy copa jan 235 60 17 dy jan 225 65 17 per ma shum kon ne num 044314794 ose vib 044314794


Shpallje te ngjashme