Shes dy goma 235-17zpireli

Çmimi: 15 €
Shes dy goma 235-17zpireli

Detajet

Postuar
31 mars 18:54
Kategoria
Automjete > Autopjese dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

Shes dy goma pirelli shikoje foton qfar profili kan dyjat 15 euro


Shpallje te ngjashme