Shes dy goma per ver 195 65 15 2016viti

Çmimi: 58 €
Shes dy goma per ver 195 65 15 2016viti

Detajet

Postuar
31 mars 20:28
Kategoria
Automjete > Autopjese dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

shes dy goma per ver 195 65 15 per ver
2016 viti
qmimi 58ero per dyat
Auto goma heta prishtin
Me kete qmim mund ti muntoni dhe balanconi tek ne
045 207 664 +377 45 207 664


Shpallje te ngjashme