Shes fellne 16-she per Passat Golf 5 Audi

Çmimi: Me Marrveshje
Shes fellne 16-she per Passat Golf 5 Audi

Detajet

Postuar
18 mars 18:05
Kategoria
Automjete > Autopjese dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

Shes fellnet per Audi Passat Golf 5
Fellnet me goma se bashku 205/55 R 16


Shpallje te ngjashme