Shes goma te veres 225/45r17

Çmimi: 50 €
Shes goma te veres 225/45r17

Detajet

Postuar
31 mars 09:47
Kategoria
Automjete > Autopjese dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

Shes goma te veres 225/45r17


Shpallje te ngjashme