Shiten BORBET - TD 9J & 8J 18/ inch

Çmimi: 450 €
Shiten BORBET - TD 9J & 8J 18/ inch

Detajet

Postuar
25 janar 00:27
Kategoria
Automjete > Autopjese dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

Shitet seti me fellnet jon prej 4 x TD BORBET TD' me numer 8j-et ' 32 para dhe 9j-et ' 35 mrapa me dimenzion te 5x112, dhe 5x100 - me vrim ne qender 66.6 mm dhe ka 10 shtrrafa (bulona) jon 18 inch, per Audi-Mercedes-VW. Fellnet jon origjinal Borbet Gjerman jane ne gjendje te shume te mir, nuk dridhin nuk bajn anash shiqo fotot apo ec e shikoj live. Qmimi eshte i pa diskutueshem-450 €. Te interesuar contact edhe ne Viber: +38344317663.


Shpallje te ngjashme