Shiten Bandasht per Dacia Duster 16inch

Çmimi: 220 €
Shiten Bandasht per Dacia Duster 16inch

Detajet

Postuar
27 tetor 12:24
Kategoria
Automjete > Autopjese dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

Shiten Bandasht per Dacia Duster 16inch
Te Sapo ardhur nga Franca
Bandasht jan te perdort jo te Ri
Qmimi 220€ 045453577
Prishtin1


Shpallje te ngjashme