Shiten fellnet per Golf 5

Çmimi: 220 €
Shiten fellnet per Golf 5

Detajet

Postuar
2 prill 00:36
Kategoria
Automjete > Autopjese dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

Shiten fellnet per golf 5
Madhesia 15\'
Me goma te veres


Shpallje te ngjashme