Shitet

Çmimi: 200 €

Detajet

Postuar
10 gusht 17:16
Kategoria
Automjete > Autopjese dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

She's fellne te porositura nga Austrija.fellnet bajn per qdo lloj te opellave ,komplet me goma


Shpallje te ngjashme