Shtopa fara

Çmimi: 135 €
Shtopa fara

Detajet

Postuar
31 mars 20:20
Kategoria
Automjete > Autopjese dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

Shiten shtopat por golf 6 orginal gjendje trregull arsyja ikom vendos me lled.


Shpallje te ngjashme